دکتر گیتا فقیهی

متخصص پوست و مو


منتخب سازمان نظام پزشکی

تماس با ما

آدرس مطب

تزریق بوتاکس یا دیسپورت

تزریق بوتاکس یا دیسپورت ( در مجموع بوتولینوم ) بایستی توسط فرد متخصص پوست و مو انجام شود
تب جوانی و رویایی زیبایی و جوانی دایمی در سالهای اخیر به شدت رو به فزون است.انواع جراحی های پلاستیک و ترمیمی و تزریق ژل و بوتاکس در این راستاست.

طی سالهای اخیر نقش بوتاکس ( یا به طور کلی بوتولینوم توکسین ) که با اسامی تجاری متفاوت ومحصولی از کشورهای متعدد به فروش می رسد به خصوص در جوانسازی صورت و اصلاح چین و شکنجها و خط اخم و افتادگی ابروان افزایش یافته است.

بوتاکس دارای انواع متعدد می باشد.زمان شروع اثر 5 ـ 7 روز است و دوام ان 3 ـ 6 ماه است اگر بیش از یک سال است که مرتباً از بوتاکس استفاده نمودید می توانید 9 ـ 12 ماه یک بار تزریق داشته باشید در زنان باردار و شیرده تزریق این ماده جایز نیست.

در صورت عدم تزریق صحیح بوتاکس و عدم شناخت این فراورده لطمه زیادی به زندگی اجتماعی فرد وارد می شود .

علایم خفیف سردرد و سرما خوردگی ، عدم توانایی در بالا بردن پلک و ابروها ، پتوز یا افتادگی پلک و عدم تقارن صورت از عوارض گاه بگاه و خوشبختانه گذرای این ماده است .افراد نبایستی از علایم فوق بترسند ؛ فقط حتما با پزشکان متخصص رشته پوست مشورت نمایند.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند،بلوک آ،طبقه سوم،کلینیک صدف
تلفن : 32240828 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
تفاوت پسوریازیس و اگزماصفحه اصلیبیوگرافیجدیدترین مطالبدستگاههای تخصصی کلینیک خدمات کلینیک صدفگالری عکسمقالات علمیمقالات تخصصیمقالات تزریق بوتاکس ،چربمقالات درباره بیماری هامقالات تغذیه مناسبمقالات مربوط به دورچشممقالات جوانسازیمقالات درباره پوست صورتمقالات درباره لیزرهاسوالات پزشکی شماپیامهای کاربرانتماس با مااستخدامکلینیک صدفآخرین مقالاتهمکاران پزشک کلینیکسایتهای دیگر