دکتر گیتا فقیهی

متخصص پوست و مو


منتخب سازمان نظام پزشکی

تماس با ما

آدرس مطب

کاشت موی زنده و طبیعی

بسیاری از مردم درباره کاشت مو می دانند یا شنیده اند ، آما آیا براستی کاشت مو می تواند به همه ی انسانهای بی مو یا " طاس" خدمتی بنماید ؟
مثلاً افرادی که در اثر بیماری خودایمنی به نام " مولیسک" یا طاسی منطقه ای موها را از دست داده اند و یا از بدو تولد در اثر علل سرشتی و " جنینی " طاس بوده اند ؛ نمی توانند انتظاری از پیوند موی زنده برای جبران کم مویی داشته باشند.

ولی بهر حال در عصر نوین دانش و فن آوری ؛ کاشت مو در افرادی که ریزش موی هورمونی یا اکتسابی با زمینه های فامیلی دارند و به درمان موضعی نظیر ماینوکسیدیل ؛ انواع تونیکهای مالیدنی مو و یا شامپوهای مناسب مقاوم بوده و لااقل طی 2 سال مصرف قرص فیناستراید ریزش مو اصلاً برگشت نکرده ؛ کاندید بسیار مناسبی بوده و می توانند روی کاشت مو حساب کنند . کاشت موی طبیعی ضمناً در سوختگی ها و سوانح و درمان و ترمیم اسکار در محل سر و ابرو یا مژه نیز بسیار سودمند بوده است و زیبایی را به این مصدومان باز می بخشد.

پیوند مو هم در زنان و هم در مردان می تواند انجام گرد و محدوده سنی مشخصی برای آن نیست . کاشت مو امروزه بدون برداشت نواری از پشت سر و بدون بخیه و نیاز به جراحی باز انجام می پذیرد و در موارد خفیف طاسی هم امکان پذیر است . عمل پیوند مو به خودی خود آسان بوده و عوارض خطیری ندارد.
تعیین بیماران واجد شرایط لازم برای عمل ؛ از قبل و انتخاب بهترین شیوه طراحی مو , و برنامه ریزی برای عمل ودستورات قبل و بعد از نکات حایز اهمیت می باشند


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند،بلوک آ،طبقه سوم،کلینیک صدف
تلفن : 32240828 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

مجید صفری [ 1394-01-28 ]
سپاس از تدوین مطالب آموزشی

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیبیوگرافیجدیدترین مطالبدستگاههای تخصصی کلینیک خدمات کلینیک صدفگالری عکسمقالات علمیمقالات تخصصیمقالات تزریق بوتاکس ،چربمقالات تغذیه مناسبمقالات درباره بیماری هامقالات مربوط به دورچشممقالات جوانسازیمقالات درباره پوست صورتمقالات درباره لیزرهاسوالات پزشکی شماپیامهای کاربرانتماس با مااستخدامکلینیک صدفآخرین مقالاتهمکاران پزشک کلینیکسایتهای دیگر