دکتر گیتا فقیهی

متخصص پوست و مو


منتخب سازمان نظام پزشکی

تماس با ما

آدرس مطب

آنالیز بدن

بدن انسان از اجزاء مشخص و عناصر متمایز تشکیل شده است و به دو گروه عمده تقسیم میشود.بافت چربی و سایر بافت‎ها.سایر بافت‎ها از پروتئین، آب و مواد معدنی تشکیل شده اند.پروتئین اصلی ترین جزء تشکیل دهنده عضله و مواد معدنی به طور عمده در استخوان ها یافت می‎شوند.آب بدن به دو نوع درون سلولی و برون سلولی تقسیم می‎شوند . آب درون سلولی به سلول حجم می‎دهد و آب برون سلولی در خون ، دستگاه لنفاوی و ... وجود دارد . حجم سلولی بدن از مجموع آب درون سلولی و بافت‎های فعال بدن تشکیل شده است.به دلیل اینکه این نسبت‎ها در افراد سالم درست می‎باشد، اگر ما نسبت نا مناسبی در بدن افراد پیدا کنیم می‎توانیم به کمک اطلاعات به دست آمده ، دلیل مشکل جسمی فرد و عدم تناسب اندام ایشان را متوجه شده و نسبت به درمان آن اقدام کنیم .

اطلاع از وضعیت اجزاء تشکیل دهنده بدن که با سیستم مکانیزه و جدیدترین دستگاه‎ آنالیز در کلینیک تخصصی صدف صورت می‎گیرد امکان تصمیم گیری درست را در زمینه کم کردن و یا حتی افزایش وزن، برای رسیدن به تناسب اندام به وجود می‎آورد.شما با انجام یک آنالیز درست تناسب اندام و طراوت را تجربه خواهید کرد.در یک آنالیز جامع ترکیبات مختلف بدن از جمله آب، چربی و در صد آن ، تعیین انواع چربی ، درصد عضلات بدن به تفکیک ، وزن عضلات نواحی مختلف به تفکیک ، وزن چربی قسمت‎های مختلف به تفکیک، چربی‎های موضعی و عمومی ... با روشی کاملاً علمی و دقیق ارزیابی خواهد گردید.این روش به شما و پزشک متخصص شما این امکان را می‎دهد تا به صورت منظم میزان چربی بدن، حجم خالص عضله و ساخت عضله در بدن شما اندازه گیری شود، و شما درک خواهید کرد که رژیم شما، سبک زندگی و برنامه ورزشی شما تا چه حد تاثیر گذار است.

دستگاه InBody دارای گواهینامه FDA آمریکا ،CE اروپا و گواهینامه سایر کشورها مانند ژاپن و کانادا
- ضریب همبستگی 98 درصد با استاندارد طلایی ارزیابی ترکیبات بدن DXA
- آنالیز ترکیبات بدن شامل : وزن ، توده چربی ، توده بدون چربی ( پروتئینی ) ، میزان کل آب بدن و مواد معدنی
- آنالیز چربی و عضله شامل وزن و توده عضلات ، اسکلت و توده چربی بدن
- کنترل وزن شامل : تعیین وزن ایده آل ، آنالیز وزن ، کنترل چربی و عضله

پارامترهای که توسط دستگاه اندازگیری می شوند :
- حجم توده چربی
- توده عضلانی اسکلتی
- میزان اب بدن
- توده چربی آزاد
- درصد چربی بدن
- نسبت دور کمر به باسن ( WHR)
- میزان متابولیسم پایه ( BMR )
- انالیز چربی و عضله
- کنترل عضله و چربی
- امپدانس هر منطقه از بدن


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، مجتمع آژند،بلوک آ،طبقه سوم،کلینیک صدف
تلفن : 32240828 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
تفاوت پسوریازیس و اگزماصفحه اصلیبیوگرافیجدیدترین مطالبدستگاههای تخصصی کلینیک خدمات کلینیک صدفگالری عکسمقالات علمیمقالات تخصصیمقالات تزریق بوتاکس ،چربمقالات درباره بیماری هامقالات تغذیه مناسبمقالات مربوط به دورچشممقالات جوانسازیمقالات درباره پوست صورتمقالات درباره لیزرهاسوالات پزشکی شماپیامهای کاربرانتماس با مااستخدامکلینیک صدفآخرین مقالاتهمکاران پزشک کلینیکسایتهای دیگر